Organizujemy wycieczki jednodniowe z Łeby dla osób indywidualnych pod marką lebskiewycieczki.pl

Jeśli przyjeżdżasz z grupą zorganizowaną chętnie pomożemy zorganizować wymarzoną wyprawę. Znamy najciekawsze miejsca i współpracujemy z najlepszymi lokalnymi przewodnikami, serdecznie zapraszamy do współpracy!

Najpopularniejsze Wycieczeki

Każdą wycieczkę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów

Wycieczka objazdowa po Łebie
Wycieczka po Łebie
  • Nowęcin - stadnina koni, pałac Wejherów
  • Kościół Wniebowzięcia NMP
  • Port jachtowy
  • Ruiny kościoła św. Mikołaja z XIV wieku
Czas około 2 godzin
Ruchome Wydmy
Ruchome Wydmy

Obowiązkowa pozycja każdego turysty w Łebie gdzie czeka na nas niesamowity pustynny krajobraz ze słynnymi ruchomymi wydmami. Przemieszczają się one pod wpływem wiatru, który przesypuje ziarenka ze szczytu na drugą stronę.

Czas około 3 - 4 godzin
Trójmiasto - Gdynia, Sopot, Gdańsk
Gdańsk

Nasz HIT dla osób które w jeden dzień chcą zobaczyć wszystkie najistotniejsze, najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w Trójmieście!

Czas około 9 - 10 godzin
Muzeum Wsi Słowińskiej
Kluki

Pozostawione przez Słowińców ślady kultury materialnej zaczęto chronić w Klukach w 1963. Skansen, położony na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, jest rekonstrukcją tradycyjnej wsi słowińskiej.

Czas około 5 - 6 godzin
Latarnia morska Stilo
Latarnia Stilo

Będąc nad morzem na pewno warto zobaczyć prawdziwą działającą latarnie morską. Ta w Stilo jest jedną z dwóch polskich latarni całkowicie metalowych, wieża ma 33 metry wysokości.

Czas około 2 - 3 godzin
Kaszuby - Szymbark
Kaszuby

Centrum Edukacji i Promocji Regionu (CEPR) w Szymbarku jest miejscem magicznym i nietuzinkowym, położonym w samym sercu Kaszub, u stóp największego wzniesienia na Pomorzu - góry Wieżycy.

Czas około 8 - 9 godzin
Półwysep Helski, latarnia Morska Rozewie
półwysep helski

Półwysep Helski to jeden z najciekawszych rejonów polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Czas około 8 - 9 godzin
Zamek Krzyżacki w Malborku
zamek w Malborku

Gotycka budowla wybudowana w latach 1274-1457 jest jedną z największych twierdz Europy średniowiecznej. Powierzchnia jaką zajmuje zamek malborski wynosi około 20ha.

Czas około 9 - 10 godzin
SeaPark Sarbsk
SeaPark w Sarbsku

Pierwszy w Polsce park związany tematycznie z fauną i florą mórz i oceanów. Mnóstwo atrakcji oraz pokazy z fokami i uchatkami na żywo!

Czas około 3 - 4 godzin
Łeba Park
Łeba Park

Niezapomniane widoki i przeżycia, które na zawsze pozostaną w pamięci małego człowieka. Fantastyczna przygoda dla małych i dużych miłośników największych gadów w historii.

Czas około 3 - 4 godzin
Aquapark Reda
Reda Aquapark

Jest to jeden z najładniejszych i najnowocześniejszych obiektów w regionie. Mocnym punktem aquaparku są atrakcje, dzięki którym zarówno dzieci, jak i dorośli bawią się tu jak nigdy wcześniej!

Czas około 3 - 4 godzin
Lębork + AleBrowar
Lębork

W programie m.in., Starówka, Baszty Murów Obronnych, Zabytkowy Kościół pw. Św. Jakuba. Punktem kulminacyjnym wycieczki będzie zwiedzanie nowoczesnego BROWARU z degustacją świeżego lokalnego piwa.

Masz pytania?

zadzwoń lub napisz

kontakt